O nas

Jesteśmy całorocznym ośrodkiem wypoczynkowym znajdującym się w zacisznym miejscu pięknej nadmorskiej miejscowości, jaką jest Władysławowo. Od lat staramy się zapewniać naszym Gościom udany wypoczynek w rodzinnej atmosferze. Cenimy sobie jakość i tradycję, dlatego też wielu Gości wraca do nas przez kolejne lata.

Obiekt znajduje się około 650 m od centrum Władysławowa. Najbliższe zejście na plażę oddalone jest o około 950 m. W pobliżu znajdują się również sklepy, przystanek PKS oraz dworzec PKP. Tuż przy ośrodku mieści się kompleks boisk do koszykówki i piłki nożnej, a także plac zabaw dla najmłodszych turystów :) 

W naszej ofercie znajdują się pokoje 2-, 3-, 4-osobowe z balkonami 
(dodatkowo 3 pokoje posiadają osobne wejście od ogródka, a jeden z nich własny aneks kuchenny). Wszystkie pokoje posiadają osobną łazienkę. Na każdym piętrze znajduje się ogólnodostępny
aneks kuchenny. Każdy pokój wyposażony jest w lodówkę, TV, radio, koc i parawan plażowy. W obiekcie funkcjonuje również dostępna dla wszystkich sieć internetowa (wi-fi). Na terenie obiektu oraz po drugiej stronie ulicy znajduje się bezpłatny parking dla naszych Gości. Dodatkowo dla lubiących spokojny wieczorny odpoczynek przy blasku latarni i świec, zapewniamy miejsce grillowe w naszym ogródku, natomiast dla wielbicieli aktywnego wypoczynku udostępniamy rowery.

Naszym Gościom oferujemy także smaczne, domowe posiłki (śniadania i obiadokolacje)

Zapraszamy do odwiedzenia Galerii, dzięki której lepiej poznać nasz ośrodek! 

Jesteśmy na rynku od 1996 roku, dlatego też możemy pochwalić się sporym doświadczeniem oraz nieskazitelną opinią. 

Nie zapomnij także zajrzeć do naszych promocji i ofert specjalnych w zakładce Promocje, program Holiday oraz na facebooku!

Zapraszamy do zapoznania się z poniższym regulaminem. Jednocześnie informujemy, że  zapłata należności za oferowane usługi lub zaliczki jest jednoznaczna z zaakceptowaniem postanowień regulaminu.